Kereskedelem, értékesítés

Munkalehetőség alkatrész értékesítő munkakörben Dombóváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dombóvár
2017. 08. 21. 16:39

Autóalkatrész értékesítéssel foglalkozó cég ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT keres dombóvári központjába

Ha érdekel az ajánlat olvasd el figyelmesen az alábbiakat és juttasd el fényképes szakmai önéletrajzodat, valamint bizonyítvány másolataidat a kapcsolattartói elérhetőségre.

FŐBB FELADATAID:

  • ügyfelek profi kiszolgálása telefonon és személyesen
  • autóalkatrész értékesítési feladatok ellátása
  • szállításra és árukiadásra vonatkozó feladatok ellátása
  • szakmai tanácsadás
  • adminisztratív feladatok ellátása (megrendelések, nyilvántartások naprakész vezetése, adatbázis karbantartása)

ELVÁRÁSAINK:

  • érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • vevőközpontúság
  • kiváló kommunikációs készség
  • szervezőkészség, kreativitás, tervezési készség
  • rugalmasság
  • kulturált megjelenés
  • felelősség vállalás

ELŐNYT JELENT:

  • kereskedelem terén szerzett szakmai tapasztalat
  • autóalkatrész, gépjármű szerkezettani és javítási ismeretek
  • gyári és egyéb alkatrészkereső programok ismerete
  • német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUK:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljesítmény függvényében emelkedő versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: DOMBÓVÁR

Kapcsolattartói elérhetőség: ugyvezeto@fenyvesauto.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése