Lejárt hirdetés

Programszervező-könyvtáros munkatársat keresünk

Mosdós Község Önkormányzata

Rendezvényszervező

Munkavégzés helye: Mosdós

1970. 01. 01. 01:00

Önkormányzat Közösségi Ház-Könyvtárba programszervező-könyvtáros munkatársat keres.

Feladatok

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Település közösségi életének szervezése, a Közösségi Ház működésével kapcsolatos feladatok ellátása, programok szervezése, koordinálása, pályázatból megvalósítandó rendezvények szervezésében, megtartásában, elszámolásában közreműködés, könyvtárosi feladatok ellátása, multimédiás anyagok készítése (fotó-videó, helyi újság, közösségi oldal)

Elvárások

  • Középiskolai/gimnáziumi érettségi bizonyítvány
  • Számítástechnikai ismeret – Office programok, internet gyakorlott szintű használata
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet
  • Jó kommunikációs és szervező képesség, önállóság

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • Részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány/ vagy a feladást igazoló szelvény másolata
  • Iskolai végzettséget, egyéb képesítéseket tanúsító oklevél másolata,
  • A Közösségi Ház működtetésével, programok szervezésével kapcsolatos elképzelések bemutatása,
  • Nyilatkozat próbaidő vállalásáról.

Előnyök

  • Közösségi élet terén szerzett tapasztalat, helyismeret (nem elvárás)

Amit kínálunk

  • Munka Törvénykönyve alapján járó garantált bérminimum illetmény, utazási hozzájárulás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!