Művészet, kultúra

Programszervező-könyvtáros munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Mosdós
2019. 09. 05. 12:41

Önkormányzat Közösségi Ház-Könyvtárba programszervező-könyvtáros munkatársat keres.

Feladatok:

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Település közösségi életének szervezése, a Közösségi Ház működésével kapcsolatos feladatok ellátása, programok szervezése, koordinálása, pályázatból megvalósítandó rendezvények szervezésében, megtartásában, elszámolásában közreműködés, könyvtárosi feladatok ellátása, multimédiás anyagok készítése (fotó-videó, helyi újság, közösségi oldal)

Elvárások:

  • Középiskolai/gimnáziumi érettségi bizonyítvány
  • Számítástechnikai ismeret – Office programok, internet gyakorlott szintű használata
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet
  • Jó kommunikációs és szervező képesség, önállóság

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • Részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány/ vagy a feladást igazoló szelvény másolata
  • Iskolai végzettséget, egyéb képesítéseket tanúsító oklevél másolata,
  • A Közösségi Ház működtetésével, programok szervezésével kapcsolatos elképzelések bemutatása,
  • Nyilatkozat próbaidő vállalásáról.

Előnyök:

  • Közösségi élet terén szerzett tapasztalat, helyismeret (nem elvárás)

Amit kínálunk:

  • Munka Törvénykönyve alapján járó garantált bérminimum illetmény, utazási hozzájárulás

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése