Lejárt hirdetés

Hatósági - igazgatási ügyintéző kollégát keresünk batéi munkavégzésre

Batéi Közös Önkormányzati Hivatal

Köztisztviselő

Munkavégzés helye: Baté

1970. 01. 01. 01:00

Batéi Közös Önkormányzati Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet hatósági  és igazgatási és ügyintéző munkakör betöltésére.

A munkavégzés helye: Somogy megye, 7258 Baté, Fő utca 7.

Csatolandó iratok:

  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy igénylésének másolata; 45/2012. (III.20.) Korm.r. 8. §-a szerinti fényképes önéletrajz; végzettséget igazoló okiratok másolata ; a pályázó nyilatkozata arról, hogy a 2011. évi CXCIX törvény 85. § szerinti összeférhetetlenségi ok nem áll fenn vele szemben ; A pályázó nyilatkozata arról, hogy a 2007 évi CLII. tv szerint előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségét vállalja. Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatoknak a kezeléséhez pályázat céljából.

Feladatok

  • A Batéi Közös Önkormányzati Hivatalhoz tartozó településeken közigazgatási jegyzői hatósági ügyek és önkormányzati településkép védelmét érintő feladatok ellátása.
  • Hatósági feladatokkal kapcsolatos előterjesztések, anyagok előkészítése.
  • Pályázatok előkészítésében, elszámolásában közreműködés.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Középiskola/gimnázium, 29/2012. (III.7.) Korm.r. 1. melléklet 14.,vagy 12. vagy 32. pontjában felsorolt feladatkörökhöz II besorolási osztályhoz felsorolt szakképesítések valamelyike,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,Csatolandó iratok:
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy igénylésének másolata; 45/2012. (III.20.) Korm.r. 8. §-a fényképes önéletrajz; végzettséget igazoló okiratok másolata ; a pályázó nyilatkozatát arról, hogy a 2011. évi CXCIX törvény 85. § szerinti összeférhetetlenségi ok nem áll fenn vele szemben ; A pályázó nyilatkozatát arról hogy a 2007 évi CLII. tv szerint előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségét vállalja. Hozzájárulás személyes adatoknak a kezeléséhez pályázat céljából.

Előnyök

  • Felsőfokú képesítés, 29/2012. (III.7.) Korm.r. 1. mellékletében 14, vagy 12, vagy 32. pontban a feladatkörhöz rendelt I. besorolási osztályra előírt szakképzettség,
  • Önkormányzatnál vagy közigazgatási szervnél eltöltött - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • ECDL
  • közigazgatási alap vagy szakvizsga, jogosítvány, ASP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései , valamint a(z) és helyi rendeletek, és SZMSZ az irányadók.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. december 30. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Patakiné Kercsó Szilvia nyújt, a 82-590-012-es telefonszámon.

A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók személyes meghallgatáson vesznek részt, majd ezt követően dönt a jegyző a polgármesterek többségének egyetértésével. A pályázat kiírója fenntartja a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánítás jogát.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. január 8.

A munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!