Területi képviselő, értékesítő állás Dombóvár és Kaposvár településen

Több mint 150 éves múlttal rendelkező Amerikai tulajdonú pénzügyi vállalat Üzleti Partnereket keres a Dél -Nyugati régióban.

Azon tevékenységek egyike amit a COVID felerősített így a piaci igények kiszolgálása végett bővítjük csapatunkat.

A magyar életbiztosítási piacon is értékálló hozamokat nyújtó és hosszú távú pénzügyi biztonság megteremtésére alkalmas megoldásokat kínálunk.

Számunkra fontos, hogy az ügyfeleinknek az elvártnál jobb minőségű szolgáltatást nyújtsunk, amelyre a jól felkészült kollégák jelentik garanciát.

Ha nem félsz kapcsolatot teremteni és magabiztosan kommunikálsz, netán dolgoztál már pénzügyi területen de akár ha pályakezdő vagy és hajlandó vagy tenni a sikerekért akkor nálunk a helyed.

Feladatok

  • új ügyfelek kezelése -felkeresése
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • igény szerinti pénzügyi védelem összeállítása majd értékesítése
  • befektetés alapú szolgáltatásaink bemutatása, mint pl. privát nyugdíj

Elvárások

  • Min. érettségi vagy felsőfokú végzettség.

Előnyök

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Biztosítás közvetítői / pénzügyi hatósági vizsga előny.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jutalék alapú jövedelem (folyósítás havonta kétszer)
  • Képzési, mentori támogatások
  • Iroda, asszisztens ill. minden ami a hivatáshoz kell
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiszámítható jövedelem: mondd meg mennyit szeretnél keresni, mi megmutatjuk, hogyan kell

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!