Kereskedelem, értékesítés

Értékesítési tanácsadót keres a Vodafone Dombóváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dombóvár
Fizetés: Bruttó 1 - 5 / Hónap
2017. 12. 28. 09:02

Munkakör célja:

Az Értékesítési tanácsadó a Vodafone-t a versenytársaitól megkülönbözető ügyfélélményt biztosít a Vodafone üzlethálózatában a meglévő, és a potenciális új Ügyfelek részére is. A kiváló ügyfélélmény biztosítása mellett a munkakör célja az értékesítéshez és ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó mennyiségi és minőségi célok elérése, s ezzel a vállalat stratégiai céljainak megvalósítása a Vodafone Retail hálózatában.

Fő felelősségi körök és döntési jogkörök:

  • Értékesítés, ügyfélmegtartás
  • Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban.
  • Az ügyfélérték növelésének megkeresése és kiaknázása minden folyamatban
  • Az Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértése
  • A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
  • A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
  • Minőségi ügyfélszerzés (fraud szűrése, minimalizálása)
  • Aktív részvétel a szerződésüket felbontani kívánó ügyfelek megtartásában
  • A Vodafone által forgalmazott termékek, és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Főiskolai végzettség előny (műszaki)
  • 1-2 év ügyfélszolgálaton, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alapszintű angol nyelv-ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Értékesítői véna
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség

Jelentkezés: Kizárólag fényképes önéletrajzzal az allas@marcsiktel.hu e- mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése